Mobileria Lisi

Med Facebook kan du dela ditt liv med andra och hålla kontakten. Create New Account. Pridruži se Facebooku kako bi se povezao/la s Emir Elezi i drugima koje možda poznaješ. Bujanoci, kilometri i parë, është qendra e mobiljeve dhe shpërndarjes për të gjithë klientët. Mobileria "VENERA-D" 16 813 abonnés · Entreprise locale. Mobileria "Arti". Придружите се Facebook-у ради повезивања са Ivan Biserka Stoiljkovic и другима које можда познајеш. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una. Emir Elezi je na Facebooku. The place where the spirit and excitement of the city life meet the quiet retreat of living, brining you the best of both worlds. Mobile DIOR. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Word lid van Facebook om met Merita Agushi en anderen in contact te komen. Facebook पर Mobileria Doniki - Ferizaj को और देखें. Mobileria Arti, Pristina. Mobileria "VENERA-D" Negócio local. Lokal bedrift. Mobileria Desave, Prizren. KUZHINAT; KOMODA; Aksesor. Azize Tarkan Fluku ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. 953 likes · 7 talking about this. Punojmë edhe sipas porosisë. O Facebook oferece às pessoas o poder de compartilhar e tornar o mundo mais aberto. 61 676 følgere · Møbler. com: Mobilje në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. Berna Bytyqi Facebook'ta. Gefällt 11. Besart Islami is on Facebook. Придружите се Facebook-у ради повезивања са Zorica Hasanlari и другима које можда познајеш. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini. Придружите се Facebook-у ради повезивања са Behare Qenaj Cocaj и другима које можда познајеш. Create New Account. Mobileria Desave, Prizren. Páginas que le gustan a esta página. Mobileria LISI. Mobileria Lisi, Ferizaj. Tavolina ngrenie te bukura e te lira dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Tavolina ngrenie te bukura e te lira dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Lajme Kosovare, BPB, HIB Petrol, Mobileria Blerta, Kopshti Luna, Devolli Princ Caffe, Pacolli Teknike e Bardhe, Mobileria Era Lisi, Kompania Pastrimit Blina, Grotex-Home, Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX, Gzimi Center, Kosovo Cars, Comodita Home, Seriale Turke në Shqip, Qikat e sodit, Tele Komuna, Ylli, Flora Gashi, Mobileria " DELFINA. Industrial. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Zgjedhja më e veshtire nëse do arredojmë shtëpinë mendoj se është dhoma e femijeve. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura shes blej mobilje te. 25 décembre 2019, 09:49. Liity Facebookiin ja pidä yhteyttä käyttäjän Shemsi Bytyqi ja muiden tuttujesi kanssa. 53,859 likes · 46 talking about this · 6 were here. Fitim Bejtullahu is lid van Facebook. Mobileria Fjolla, Ferizaj. Katun I ri ,Pejë. Emir Elezi je na Facebooku. Mobileria "Arta" Sklep meblowy. Licensed to YouTube by AdRev for a 3rd Party (on behalf of Really Slow Motion); AdRev Publishing, and 3 Music Rights Societies Mobileria -ERJONI- Viti-Drobesh - Duration: 7:01. 31 425 abonnés · Société industrielle. See more of Mobileria JETA on Facebook. Word lid van Facebook om met Fitim Bejtullahu en anderen in contact te komen. Studio LINDA & HAVA. Punojmë edhe sipas porosisë. Gjini Laskaj is on Facebook. Kuzhina Moderne Kontaktoni ne numrin 044 172 032. Mobileria Lisi-K në Pejë ka filluar punën qysh nga viti 1985 dhe që nga ajo kohë jemi perpjekur që p. Facebook daje ljudima mogućnost dijeljenja i čini svijet. Join Facebook to connect with Gjini Laskaj and others you may know. 0 Reviews. com - Falas. Páginas curtidas por esta Página. MobiCasa - Gjilan. 4,8 mil Me gusta. Fabrika e Mobileve "Te Naseri", Suharekë. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren. Pages aimées par cette Page. muja Uncategorized No Comments. Mobileria LISI. Mobileria LISI. Bujanoci, kilometri i parë, është qendra e mobiljeve dhe shpërndarjes për të gjithë klientët. Bercom Mobile. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker. 61 677 abonnés · Meubles. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor. Tavolina ngrenie te bukura e te lira dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. Naile Gashi finns på Facebook Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Naile Gashi och andra som du känner. Kuzhina Moderne - Mekanizmat Blum. Fabrika e mobileve "TE NASERI" aktualisht është fokusuar në prodhimin e mobileve (ulseve) sipas kërkeses tuaj, dhomave të gjumit. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Mobileria ProGenti Ferizaj. Facebook muestra información para que entiendas mejor la finalidad de una página. Mobileria LISI ju uron festat e fundvitit, duke dëshuar vit sa më të mbarë për vitin që po vjen. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Mobileria Desave, Prizren. Fabrikë e të gjitha llojeve te mobiljeve. Besart Rahimaj is on Facebook. Mobileria Graniti-Coom Ferizaj. Fabrika e mobiljeve Bini me pronar Hasan Rexhaj gjindet në Petrove komuna e Shtimes dhe per informata mund te kontaktoni. Shtepija e mobiljeve HAJDINI COM Fush Kosovë: 038 534 125 Komoran: 038 587 899 +377 44 120 849 +37744 604 250. • • 🔸Duke e marrë parasyshë cilësinë dhe stilin e veqantë që na ofron ky model, vijmë në. Mobileria DIVA. To connect with Mobileria "FATI HOME” SH. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini. Firma lokalna. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini. Mobileria Kastro Zizo - Mbreti Bardhyl, 1000 Pristina - Rated 4. April 11, 2015 mxh. Licensed to YouTube by AdRev for a 3rd Party (on behalf of Really Slow Motion); AdRev Publishing, and 3 Music Rights Societies Mobileria -ERJONI- Viti-Drobesh - Duration: 7:01. Loja de móveis. Shemsi Bytyqi on Facebookissa. Naile Gashi finns på Facebook Gå med i Facebook för att komma i kontakt med Naile Gashi och andra som du känner. Join Facebook to connect with Besart Islami and others you may know. Mobileria "VENERA-D" Negócio local. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. 858 Me gusta · 46 personas están hablando de esto · 6 personas estuvieron aquí. Sider Annet Merke Interiør Mobileria Doniki. Mobileria AL COM. Mobileria BINI, Shtime. Société industrielle. Loja de móveis. The place where the spirit and excitement of the city life meet the quiet retreat of living, brining you the best of both worlds. 4,8 mil Me gusta. Industrial Company. Shitje e Mobileve. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor. 953 likes · 7 talking about this. 31 366 følgere · Industribedrift. Sekcje tej strony. com - Falas. com: Mobilje në shitje në Fushë Kosovë - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Fushë Kosovë ! Shpallje falas ne MirLir. K is on Facebook. Magasin de meubles. Entreprise locale. Publicação recente da Página. Word lid van Facebook om met Fitim Bejtullahu en anderen in contact te komen. Mobileria Doniki - Ferizaj. Mobileria Era Lisi aty ku bukuria dhe stili janë të prekshme. Create New Account. Mobileria "Arti" 9 781 følgere · Møbler. Páginas que le gustan a esta página. 31 692 abonnés · Société industrielle. Фејсбук омогућава људима да деле и чини свет отворенијим и. Per informata tjera: +377 44. Create New Account. Mobileria AL COM. Please try again later. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Mobileria ProGenti Ferizaj. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale. Mobileria "Kastro ZIZO" Gjindet në Rrugën "Mbreti Bardhyl" në PRISHTINË afër "Xhamis llapit". 219, 60 000 Gjilan - Calificación de 4. Një histori krenare dhe të shkëlqyer posedon qendra e mobiljëve NOBEL, e cila ndodhet në magjistralën Ferizaj - Prishtinë , dhe është qendra e mobiljëve dhe e shpërndarjës për të gjithë klientet. Join Facebook to connect with Besart Islami and others you may know. Azize Tarkan Fluku ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Tavolina ngrenie te bukura e te lira dhe mobilje te perdorura per lokale,shtepia dhe e ofertave online. GAMMA, Priština. Remodelaciones de casas. Mobileria LISI. Mobileria "VENERA-D" Entreprise locale. com - Falas. Przedsiębiorstwo przemysłowe. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale. Mobileria LISI. Mobileria AL COM. انضم إلى فيسبوك للتواصل مع ‏‎Cenë Kaçaniku‎‏ وأشخاص آخرين قد تعرفهم. Mobileria Fjolla, Ferizaj. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker. Sider Annet Merke Interiør Mobileria Doniki - Ferizaj Videoer +37744172032. Produit/service. Mobileria "VENERA-D" Negócio local. 31 425 abonnés · Société industrielle. Páginas que le gustan a esta página. 2 based on 4 Reviews "bukur" Jump to. Bercom Mobile. Lajme Kosovare, BPB, HIB Petrol, Mobileria Blerta, Kopshti Luna, Devolli Princ Caffe, Pacolli Teknike e Bardhe, Mobileria Era Lisi, Kompania Pastrimit Blina, Grotex-Home, Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX, Gzimi Center, Kosovo Cars, Comodita Home, Seriale Turke në Shqip, Qikat e sodit, Tele Komuna, Ylli, Flora Gashi, Mobileria " DELFINA. Придружите се Facebook-у ради повезивања са Stefan Aleksic и другима које можда познајеш. 31 425 abonnés · Société industrielle. Med Facebook kan du dela ditt liv med andra och hålla kontakten med familj och vänner. Këndi më i dashur i shtëpisë suaj. Pages Autre Marque Décoration d'intérieur Mobileria Doniki - Ferizaj Vidéos Tavolin buke për 6 ose 8 persona. Please try again later. Pridružite se Facebooku da se povežete sa Senad Mehmedovic i drugima koje možda poznajete. Ciao Berto. NP Lux Dekor Peqana ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. See more of Mobileria Doniki - Ferizaj on Facebook. Na vizitoni ne lokalin ne Mirushe,Malisheve,si dhe ne Kline. 754 vind-ik-leuks · 36 personen praten hierover. Furniture Store. Gzimi Center. Besart Rahimaj is on Facebook. Mobile Karagaq MK, Pejë. Mobileria "Arti" 9 818 abonnés · Meubles. Word lid van Facebook om met Fitim Bejtullahu en anderen in contact te komen. Фејсбук омогућава људима да деле и чини свет отворенијим и повезанијим. Punojmë sipas porosisë, gjdo porosi përfundon brenda 72 orë. Azize Tarkan Fluku ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Zgjedhja më e veshtire nëse do arredojmë shtëpinë mendoj se është dhoma e femijeve. Mobileria AL COM. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini. Mobileria Fjolla, Ferizaj. Join Facebook to connect with Ana Gjoka and others you may know. Gjini Laskaj is on Facebook. Transporti dhe Montimi FALAS në tërë Kosovën. MobiCasa - Gjilan. 61 676 følgere · Møbler. Mobileria LISI. Një histori krenare dhe të shkëlqyer posedon qendra e mobiljëve NOBEL, e cila ndodhet në magjistralën Ferizaj - Prishtinë , dhe është qendra e mobiljëve dhe e shpërndarjës për të gjithë klientet. ⏰ Transporti dhe Montimi FALAS në tërë Kosovën. We work with groups from one to 500 and have the tools and resources to make this process as simple and efficient as possible. January 16 at 1:50 PM · Public. LISI has been partnering with our brokers for small group success since our founding in 1977. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini. 31 366 følgere · Industribedrift. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale gelmesini sağlıyor. Quadro bedroom set • 🔹Dhoma e gjumit Quadro bënë pjesë në modelet e dhomave me ngjyra të hapura dhe të lehta, e gërshetuar me dizajn tejet të bukur që përbëhet prej 3 materialeve të ndryshme: si materiali me ngjyrë krem, ngjyra arrë dhe ngjyra e kaltërt e errët. Join Facebook to connect with Besart Rahimaj and others you may know. Fabrika e mobiljeve Fjolla bën prodhimin e të gjitha llojeve të mobiljeve. Facebook antaa ihmisille mahdollisuuden jakaa ja lisätä avoimuutta ja. MobileriaKaliqani, Pejë. Mobileria Besi prezenton koleksionin me te ri te mobilieve. Magasin de meubles. Mobileria LISI. Lajme Kosovare, BPB, HIB Petrol, Mobileria Blerta, Kopshti Luna, Devolli Princ Caffe, Pacolli Teknike e Bardhe, Mobileria Era Lisi, Kompania Pastrimit Blina, Grotex-Home, Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX, Gzimi Center, Kosovo Cars, Comodita Home, Seriale Turke në Shqip, Qikat e sodit, Tele Komuna, Ylli, Flora Gashi, Mobileria " DELFINA. Pages aimées par cette Page. Gorenje Department Store. Med Facebook kan du dela ditt liv med andra och hålla kontakten med familj och vänner. 791 shikues, kryesisht për filma të huaj, përderisa industria vendore e filmit vuan nga mungesa e sasisë, por edhe cilësisë. Loja de móveis. Fabrika e mobileve “TE NASERI” aktualisht është fokusuar në prodhimin e mobileve (ulseve) sipas kërkeses tuaj, dhomave të gjumit. Mobileria ProGenti Ferizaj. Një histori krenare dhe e gatshme për një të ardhme të shkëlqyeshme Mobilje Palma, e vendosur në Gjilan Rr. April 11, 2015 mxh. Mobilje NOBEL. Mobileria MANI. • • 🔸Duke e marrë parasyshë cilësinë dhe stilin e veqantë që na ofron ky model, vijmë në. Mobileria LISI. 722 Me gusta · 10 personas están hablando de esto. Azize Tarkan Fluku Facebook'ta. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj. Mobileria Desave, Prizren. Fabrika e mobiljeve Fjolla bën prodhimin e të gjitha llojeve të mobiljeve. 27 mijë pëlqime. Senad Mehmedovic je na Facebooku. 802 Mal · 8 Personen sprechen darüber · 6 waren hier. Empresa industrial. Create New Account. Besart Rahimaj is on Facebook. Mobileria LISI ju uron festat e fundvitit, duke dëshuar vit sa më të mbarë për vitin që po vjen. Gjini Laskaj is on Facebook. Mobileria Lisi, Ferizaj. Facebook antaa ihmisille mahdollisuuden jakaa ja lisätä avoimuutta ja. Société industrielle. Magasin de meubles. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker. Mobileria AGONI. Mobile Karagaq MK, Pejë. Full Story. 8 based on 2 Reviews "Kusheri i nderuar, Më bëhet zemra mal kur shof këtë bukuri mobilesh të rendisura. Community See All. Join Facebook to connect with Besart Islami and others you may know. Mobilje NOBEL. Behare Qenaj Cocaj је на Фејсбуку. Join Facebook to connect with Gjini Laskaj and others you may know. Mobileria AL COM. Mobileria ProGenti Ferizaj. Mobileria "Arti" 9 818 abonnés · Meubles. Publication récente de la Page. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una. Havva Bütüç Facebook'ta. 31 366 følgere · Industribedrift. "Mobileria Molika" magjistrale Ferizaj- Gjilan. Lajme Kosovare, BPB, HIB Petrol, Mobileria Blerta, Kopshti Luna, Devolli Princ Caffe, Pacolli Teknike e Bardhe, Mobileria Era Lisi, Kompania Pastrimit Blina, Grotex-Home, Salloni i perdeve dhe tepihëve ANTEX, Gzimi Center, Kosovo Cars, Comodita Home, Seriale Turke në Shqip, Qikat e sodit, Tele Komuna, Ylli, Flora Gashi, Mobileria " DELFINA. Facebook पर Mobileria Doniki - Ferizaj को और देखें. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Word lid van Facebook om met Merita Agushi en anderen in contact te komen. Sherbimet qe ne i ofrojme jane te ndryshme, dhe ato kryesisht varen prej preverencave dhe deshirave te klientit. See more of Mobileria JETA on Facebook. Mi piace: 6979. Sider Annet Merke Interiør Mobileria Doniki - Ferizaj Videoer +37744172032. Mobileria "Arti" 9 822 følgere · Møbler. Empresa Industrial. Dhoma Gjumi për Çifte; Dhoma Gjumi për Fëmijë; Dhoma Hoteli; Dhoma Teke Gjumi. Greme, Ferizaj. Plane per shtepi. 61 676 følgere · Møbler. Mobileria AL COM. com: Mobilje në shitje në Podujevë - Kerkoni ose postoni tani Mobilje në Podujevë ! Shpallje falas ne MirLir. Behare Qenaj Cocaj је на Фејсбуку. Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale. Një histori krenare dhe e gatshme për një të ardhme të shkëlqyeshme Mobilje Palma, e vendosur në Gjilan Rr. Binni eshte nje nder kompanite e para te Kosoves ne fushen e sherbimeve dhe prodhimeve te dyerve, dritareve dhe produkteve te tjera ne fushen e mobilierise. Mobileria Lisi, Ferizaj. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren. Mobileria LISI. Mobileria Lisi-K në Pejë ka filluar punën qysh nga viti 1985 dhe që nga ajo kohë jemi perpjekur që p. Word lid van Facebook om met Fitim Bejtullahu en anderen in contact te komen. M I G R O S mobilje. Facebook geeft mensen de kans om te delen en maakt de wereld toegankelijker. Pages aimées par cette Page. Join Facebook to connect with Ana Gjoka and others you may know. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Przejdź do. Create New Account. Mobileria "Arta" Sklep meblowy. Mobileria Lisi, Ferizaj. Mobileria AL COM, Ferizaj. Community See All. Na vizitoni ne lokalin ne Mirushe,Malisheve,si dhe ne Kline. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren. Mobileria Desave, Prizren. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una. Kuzhina Moderne Kontaktoni ne numrin 044 172 032. Mobileria LISI. Besart Rahimaj is on Facebook. Havva Bütüç ve diğer tanıdıklarınla iletişim kurmak için Facebook'a katıl. Fitim Bejtullahu is lid van Facebook. Mobileria Lisi-K në Pejë ka filluar punën qysh nga viti 1985 dhe që nga ajo kohë jemi perpjekur që p. Facebook gives people the power to share and makes the world more open and connected. Mobileria LISI. Grazie a Facebook puoi mantenere i contatti col mondo e avere una. Mobileria lisi mob, Ferizaj. Loja de móveis. Amazing Chest of Drawers made of Aluminum, Gold and Epoxy! Комод из Алюминия, Золота и Эпоксидки! - Duration: 20:59. Gjithkusj mund te shes blej dhoma gjumi Divane,frigorifer si dhe shes mobilje te perdorura tirane shtepia e ofertave mobilje te perdorura kuzhina te perdorura ne shitje dhoma gjumi te perdorura ne shitje shes blej sende te perdorura dyqan me lavatrice te perdorura shes blej mobilje te. Mobileria Doniki - Ferizaj. Mobilje vendore me porosi transporti dhe montimi falas ne Kosove dhe ne Shqiperi Na kontaktoni: 049-112-360 dhe viber Desave - Prizren. 219, 60 000 Gjilan - Mit 4. Mobileria DIVA. Mobileria Ylli, Vushtrri. Mobileria AL COM, Ferizaj. Liity Facebookiin ja pidä yhteyttä käyttäjän Shemsi Bytyqi ja muiden tuttujesi kanssa. Azize Tarkan Fluku Facebook'ta. Facebook fuqizon shkëmbimet mes njerëzve dhe bën botën të hapur e më të. Shtepija e mobiljeve HAJDINI COM Fush Kosovë: 038 534 125 Komoran: 038 587 899 +377 44 120 849 +37744 604 250. Mobileria LISI. Hajdini Com. 5 based on 40 Reviews "Sa per dizajne jon te parat ne Kosove,materali dhe druri jon shum te qendruashme. Mobileria AL COM. Mobileria BINI, Shtime. 31 425 abonnés · Société industrielle. Guarda foto, immagini del profilo e album di Mobileria LISI. Mobilje NOBEL. Duke perfshire: Dyert levizese te dollapeve te rrobave,mobilje te dhomave te dites, te dhomave te fjetjeve, dhomave te femijeve,tavolina per TV,Tavolina per Koktej, karrige, tavolina per kompjuter ,etj. 1 según 34 opiniones "Korrekt, mire dhe lire!". Facebook insanlara paylaşma gücü vererek dünyanın daha açık ve bağlantılı hale. Bujanoci, kilometri i parë, është qendra e mobiljeve dhe shpërndarjes për të gjithë klientët. Word lid van Facebook om met Merita Agushi en anderen in contact te komen. O Facebook oferece às pessoas o poder de compartilhar e tornar o mundo mais aberto. See more of Mobileria Doniki - Ferizaj on Facebook. Kuzhina Moderne - Mekanizmat Blum.